Zamówienie

Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie, przykładając należytą uwagę do Twoich potrzeb i preferencji. Realizując u nas zamówienie, bierzesz udział w kilkuetapowym procesie, weryfikując postęp prac i zgłaszając ewentualne poprawki lub sugestie na każdym etapie.
Praca nad każdym nowy produktem zawsze przebiega w sposób zaplanowany i systematyczny:

 1. Pomysł
  Słuchamy i rozmawiamy. Przeprowadzamy burzę mózgów i opracowujemy kilka koncepcji, z których wspólnie z Tobą wybieramy najlepszą.
 2. Wycena
  Cenę za każdym razem ustalamy indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników. Jeśli masz z góry określony budżet, dostosujemy projekt i technologię, tak żeby znaleźć idealne rozwiązanie.
 3. Projekt
  To najbardziej czasochłonny etap produkcji, podczas którego nasi artyści zazwyczaj ręcznie tworzą pierwowzór produktu. Po wykonaniu projektu, a przed wdrożeniem do produkcji, wysyłamy Ci zdjęcia w celu potwierdzenia, że idziemy w dobrym kierunku.
  Często też wspomagamy się nowoczesnymi technologiami - opracowujemy komputerowe modele 3D, na podstawie których przygotowujemy wizualizacje oraz drukujemy trójwymiarowe prototypy.
 4. Produkcja
  To kluczowy etap, podczas którego w ruch idzie cała nasza maszyneria oraz niemal 30 lat wiedzy i doświadczenia. W naszej pracy stosujemy szereg technologii: odlewy na wosk tracony, odlewy w mułku odlewniczym, odlewy w formach silikonowych/metalowych, drykowanie i bicie blach, wycinanie i grawerowanie laserowe.
 5. Obróbka wykańczająca
  Szlifujemy, wzbogacamy, ozdabiamy. Łączymy w całość i nadajemy produktowi ostateczny kształt.
 6. Prezentacja i wysyłka
  Gotowe produkty odbierasz w naszym krakowskim biurze lub wysyłamy je do Ciebie kurierem w dowolne miejsce na świecie.

 
 • Co możemy dla Ciebie zrobić? W tym miejscu opisz nam swoje potrzeby, pomysły i oczekiwania. (Możesz zostawić to pole puste)

 • Twój adres jest u nas bezpieczny, nie przekażemy go nikomu.

 • Podaj nam swój numer, jeśli wolisz żebyśmy skontaktowali się telefonicznie.

 • Te pola nie są wymagane, ale miło będzie nam Cię poznać.

 • Jeśli chcesz przesłać nam logo, projekt lub szkic - załącz go tutaj!

zamów bezpłatną wycenę

Możesz też napisać: biuro@miniatury.pl
lub zadzwonić: +48 665 646 106

 

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+