REFERENCJE

InProgress Sp. z o.o.

Współpraca przebiegła sprawnie - pomysłowość oraz zrozumienie naszych potrzeb stawiane były zawsze na pierwszym planie. Profesjonalna obsługa oraz elastyczność sprawiły, że obsługa zamówienia nie sprawiła nam najmniejszego kłopotu i nie przeciągała się w czasie.

Efekty spełniły wszystkie nasze wymagania - uśmiech na twarzach obdarowanych klientów może być tego najlepszym dowodem. Dotychczasowa współpraca daje nam solidne podstawy do realizowania wspólnych projektów w przyszłości.Prezes InProgress Sp. z o.o. Michał Pacyna

 

E=R=G Polska Sp. z o.o.

Firma Miniatury.pl w okresie styczeń-luty 2012r. zaprojektowała oraz wykonała dla nas dwa rodzaje statuetek firmowych.
Zamówione produkty zostały wykonane terminowo, z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem wysokiej precyzji i kunsztu artystycznego.
Pracownicy Firmy Miniatury.pl wykazali się rzetelnością i bardzo dobrą obsługą klienta. Prezes Zarządu Konrad Radowicz

 

Fotopolis.pl

Zamówiliśmy w Miniatury.pl statuetki - 6 małych i 6 większych. Nie spodziewaliśmy się nawet, że efekt będzie tak niesamowity. Statuetki (aparaty fotograficzne) przypadły do gustu wszystkim.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - szybki kontakt, świetne projekty, zrozumienie potrzeb klienta, dokładność i rzetelność. Są to ogromnie ważne cechy przy tego typu współpracy, gdzie ważny jest każdy szczegół.

Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Miniatury.plFotopolis.pl

 

SoftNet Sp. z o.o.

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników których zatrudnia firma. Efekty realizacji projektu pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w założonym zakresie. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do dalszej realizacji projektów w przyszłości.

Pan prezes reprezentujący firmę cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w środowisku, w którym pracuje i z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z nim.Prezes Sofnet Sp. z o.o. Zbigniew Kwater

 

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+