AKTUALNOŚCI

5.03.2012

Działamy charytatywnie

W marcu mieliśmy przyjemnośc uczestniczyć w Wieczorze Modnych Filantropów. W charytatywnych licytacjach udział brali m.in. Elżbieta i Marek Romanowscy, właściciele salonów samochodowych Toyoty i Lexusa w Kielcach i Radomiu, którym udało się wylicytować oryginalną różę z brązu ufundowaną przez miniatury.pl (relacja z wieczoru).

 

1.02.2012

Nowe realizacje!

Okres przełomu roku wypełniony był dla nas intenstywną pracą nad szeregiem zleceń dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu nasze najnowsze realizacje i referencje od zadowolonych klientów.

zobacz realizacje

zobacz referencje od klientów

 

4.10.2011

Miniatury.pl - 3,2,1 - Start!

Po długich przygotowaniach z dumą przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową. Nie wszystko jeszcze działa w 100% (pracujemy nad sklepem internetowym) ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług i wybranymi produktami.
PS. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i sugestie.
PS2. Dziękujemy studiu graficznemu BlokDesign za przygotowanie zdjęć i identyfikacji wizualnej.

 

1.09.2011

Wywiad w Rzemieślniku Małopolskim

P: Z jakiego swojego dzieła jest Pan najbardziej zadowolony?
O: Na początku swojej działalności wymyśliłem pewien design smoka jako pamiątki z Krakowa, któremu przypadkowo dołożyliśmy w jednym ze sklepów małą czapkę krakowską. Pomysł spodobał się klientom. Od tego momentu smok w czapce stał się jednym z kanonów rynku pamiątkarskiego.

Przeczytaj cały wywiad z naszym dyrektorem kreatywnym w internetowym wydaniu Rzemieślnika (strona 4.)

 

1.05.2011

Relikwiarz papieski w sanktuarium w Łagiewnikach

Relikwiarz wyproduktowany w naszej pracowni (projektu Wiesława Domańskiego) został przekazany kustoszowi łagiewnickiego sanktuarium bp Janowi Zającowi przez metropolitę krakowskiego kardynała Stanisława Dziwisza.
Więcej na: wiadomości onet.pl.

 

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+